Efektywny marketing cyfrowy

Wybieramy efektywne metody działaniaKompleksowy digital marketing

Jesteśmy entuzjastami marketingu cyfrowego. Przez ponad dekadę wspomagamy polskie oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa w efektywnym dotarciu do nowych klientów i rynków. W ciągu tych lat, wspieraliśmy dziesiątki firm w osiąganiu obecności online.

Google ADS

Google ADS to jedna z najbardziej efektywnych metod marketingowych, umożliwiająca łatwe dotarcie do nowych klientów.

Pomagamy naszym klientom w kreowaniu nowych oraz udoskonalaniu obecnych kampanii reklamowych Google ADS. Nieustannie dążymy do wykorzystania budżetu w sposób bardziej efektywny, aby zwiększyć generowanie leadów B2B oraz sprzedaży.

SEO

SEO i pozycjonowanie od dawna należą do najskuteczniejszych metod dotarcia do nowych klientów.

Realizujemy wszystkie niezbędne prace potrzebne do poprawiania widoczności stron i sklepów w organicznych wynikach wyszukiwania. Począwszy od analizy fraz kluczowych, poprawek SEO on-site, aż po działania  obejmujące jakościowy linkg building.

Wizytówka Google Maps

Dopasowujemy i usprawniamy profile na Google Moja Firma, zwiększając ich zauważalność, co ułatwia lokalnym klientom ich odnalezienie.

Podwyższona aktywność, zoptymalizowane treści oraz większa liczba opinii to jedne z wielu czynników, które wpływają na lepszą pozycję wizytówek na Mapach Google. Warto dodać, że wizytówki są dostępne bezpłatnie i stanowią niezwykle efektywne narzędzie marketingowe, szczególnie w kontekście lokalnego biznesu.

Witryny i e-sklepy

Tworzymy nowatorskie, estetyczne oraz użytkowe witryny internetowe i sklepy online. Nasze projekty są starannie zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami UX/UI oraz SEO, zapewniając użytkownikom najlepsze doświadczenia.

Nasze strony i sklepy internetowe są tworzone przy wykorzystaniu CMS WordPress oraz Woocommerce. Dążymy do tego, aby każdy projekt nie tylko zachwycał wyglądem, ale także prowadził do konwersji, generując potencjalne zapytania lub sprzedaż w sklepie online.

Analiza danych internetowych

Przeprowadzamy implementację i konfigurację kluczowych narzędzi, które umożliwiają kompleksową analizę danych internetowych.

Brak analizy internetowej w prowadzeniu działalności online może prowadzić do działania w ciemno. Dlatego zdecydowanie warto wprowadzić przynajmniej podstawową analizę, aby lepiej zrozumieć zachowanie użytkowników na stronie lub w sklepie internetowym i poprawić wyniki działalności.

Grafika komputerowa

Tworzymy niepowtarzalne, nowoczesne i eleganckie grafiki, które są kluczowe dla skutecznych działań marketingowych.

Przygotowujemy różnorodne materiały graficzne, takie jak logotypy, banery, reklamy do Google ADS i Facebook ADS, a także grafiki do postów na platformach społecznościowych oraz na strony internetowe.

Media społecznościowe

Zajmujemy się zarządzaniem mediami społecznościowymi dla firm z różnych branż, dbając o ich wizerunek i rozwijając ich zasięgi online.

Dla naszych klientów prowadzimy konta praktycznie we wszystkich mediach społecznościowych np. Facebook, LinkedIN czy Instagram oraz TikTok.

Pisanie treści

Przygotowujemy interesujące i angażujące treści, które przyciągają uwagę czytelników na strony internetowe oraz platformy mediów społecznościowych.

Tworzymy logotypy, banery oraz grafiki reklamowe dedykowane do platformy Google ADS i Facebook ADS, jak również do postów na mediach społecznościowych oraz stron internetowych.